Naša spoločnosť sa zaoberá organizovaním prepravy osôb od prepravy jednotlivcov osobnými autami alebo limuzínami až po väčšie skupiny prepravované mikrobusmi či autobusmi.

Ponúkame Vám prepravu na letiská, do hotelov, na obchodné stretnutia, spoločenské akcie, firemné večierky, alebo na súkromné oslavy či svadby.
Zabezpečujeme spoľahlivú a bezpečnú prepravu v rámci mesta, medzimestské transféry, ako aj krátkodobé či dlhodobé prepravy do zahraničia.

Na našich vozidlách pravidelne vykonávame servisné prehliadky a technické kontroly a pravidelne autá obmieňame.

Náš tím príjemných a skúsených vodičov s profesionálnym prístupom Vám zaručí príjemné cestovanie a bezpečnú dopravu na miesto určenia.

Vozový Park

Mercedes-Benz S 4MATIC Long

Luxusná a reprezentatívna limuzína, ktorá Vás dokonale prezentuje na Vašich cestách, poskytuje nadštandardný komfort a bezpečnosť. Disponujeme verziou LONG s pohonom 4matic s predĺženým priestorom pre  nohy na zadných sedadlách, 2x multimediálnym displejom, vyhrievanými, odvetrávanými a masážnymi sedadlami, dvojitou panoramatickou strechou, príplatkovým audio systémom Burmester, nastaviteľným vzduchovým podvozkom.
Počet miest: 3 + šofér

Škoda SuperB Combi 4×4

Komfortné vozidlo vyššej strednej triedy. Vo výbave poskytuje vyhrievané predné / zadné sedadlá, panoramatickú strechu, tónované sklá, vyťahovacie roletky na zadných dverách,príplatkové ozvučenie, pohon 4×4, isofix, objemný úložný priestor ( 660L ), ťažné zariadenie. Je pre Vás ideálnym spoločníkom na cesty poskytujúcim výborný komfort a bezpečnosť.

Počet miest: 4 + šofér

Mercedes-Benz Vito

V našej spoločnosti disponujeme vozidlami Mercedes-Benz Vito v počte 4ks, ktorými dokážeme zabezpečiť prepravu viacerým osobám vrámci firemných eventov, služobných ciest ale i osláv, svadieb a pod.
Počet miest: 8 + šofér

Škoda Octavia Combi

poskytuje dostatočný komfort na Vaše cesty, disponuje objemným úložným priestorom ( 610L ), isofixom, asistentom BAS (aktívnej bezpečnosti).
Počet miest: 4 + šofér

Mercedes-Benz CLS

Vozidlo vyššej strednej triedy, s nastaviteľným vzduchovým podvozkom pre vyšší komfort, s vyhrievanými a odvetrávanými prednými sedadlami, 4 zónovou klimatizáciou Vám toto vozidlo poskytuje pohodlie na cestách.
Počet miest: 3 + šofér

Mercedes-Benz E Avantgarde

Vozidlo strednej triedy vo verzii Avantgarde s 2 zónovou klimatizáciou Vám poskytuje pocit elegancie a pohodlia na cestách.
Počet miest: 4 + Šofér

Mercedes-Benz Sprinter Bus

V portfóliu vozidiel našej spoločnosti disponujeme mini-busom v Luxusnej verzii s tónovanými sklami a pohodlnými sedadlami so sklopným operadlom a lakťovou opierkou. Sedadla samostatne disponujú výduchom klimatizácie, reproduktorom s ovládaním hlasitosti a prisvietením pre čitateľov. Vozidlo obsahuje DVD prehrávač s výklopnou obrazovkou pre spríjemnenie dlhých ciest a mikrofónom použiteľným pri poznávacích zájazdoch.
Počet miest: 19 + šofér